خدمات
photgraphing عکاسی تجاری (صنعتی و تبلیغاتی)

هر نوع عکاسی به منظور مقاصد تجاری و صنعتی که جهت ارائه و نمایش بهینه محصولات و خدمات بصورت سفارشی انجام می شود. در واقع عموماً در این نوع عکاسی، کمتر جنبه هنری کار اهمیت دارد و مهمترین هدف نمایش جنبه تبلیغاتی و جلوه های بصری و تاثیرگذار محصولات است.

photgraphing طراحی گرافیک

ایجاد هویت سازمانی و بصری یک مجموعه شامل انواع اوراق اداری ، کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت و ... طراحی انواع هدایای تبلیغاتی . طراحی گرافیک انواع بیلبورد ، بنر ، استند و سایر تولیدات تبلیغاتی

photgraphing چاپ ، پیش از چاپ و پس از چاپ

برآورد هزینه و بررسی قیمت سفارشات چاپی و کلیه مراحل قبل و بعد از چاپ. نظارت دقیق بر کلیه امور پیش از چاپ مانند طراحی قالب و ساخت قالب ، لیتوگرافی ، طراحی شابلون و غیره . نظارت بر مراحل چاپ و کیفیت خروجی چاپی اثر تولید شده . نظارت بر روند فراند پس از چاپ شامل زیباسازی ، صحافی و غیره به صورت تخصصی.

photgraphing طراحی واسط کاربر و رسانه دیجیتال

طراحی گرافیک واسط کاربر به معنای طراحی واسط کاربر برای نرم افزار و تلفن هوشمند و دیگر دستگاه‌های الکترونیکی با تمرکز بر به حداکثر رساندن تجربه کاربری است. هدف از طراحی واسط کاربر این است که تعامل کاربر را از نظر انجام اهداف تا جای ممکن ساده و کارآمد سازد. یک طراحی واسط کاربر خوب، انجام وظایف را بدون جلب توجه غیرضروری به خود واسط، تسهیل می‌کند.

photgraphing تولید موشن گرافیک

طراحی گرافیک حرکت یا موشن گرافیک یا گرافیک متحرک زیر مجموعه‌ای از طراحی گرافیک است که قوانین طراحی گرافیک را در یک محیط فیلم‌سازی یا یک محیط تولید تلویزیونی (یا دیگر وسایل دیداری درحال تحول موقت)، از طریق به کاربردن انیمیشن (جان بخشی) یا تکنیک‌های سینمایی، به کار می‌برد. به عنوان مثال علائم حرکتی و ترسیم‌هایی که به عنوان عناوین یک فیلم یا سکانس‌های آغازین یک برنامه تلویزیونی، انیمیشن‌های مبتنی بر وب، لوگو (آرم) شناسایی سه بعدی برای کانال تلویزیون را می‌توان نام برد.

photgraphing تولید ویدیو رپرتاژ و تیزر تبلیغاتی

تهیه و تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی و ویدیوهای معرفی بلند مدت (20 تا 30 دقیقه ) شامل تصویربرداری ، نورپردازی ، تدوین و ارائه در قالب های مختلف